Фонд Порошенка передав понад 100 кисневих концентраторів в українські лікарні Избранное

14.04.2021 11:59
shadow

Фонд Порошенка передав понад 100 кисневих концентраторів в українські лікарні

Фонд Порошенка доставив нову партію кисневих концентраторів в лікарні Одеської області. Кожен прилад може одночасно забезпечувати кисневу підтримку для двох пацієнтів.

C:UsersUserDesktopim578x383-ob_0490-e1606500445549-1030x438.jpg

Як зізнаються у Татарбунарському медичному центрі, концентратор від Фонду став першим апаратом кисневої терапії у медзакладі, раніше такого обладнання просто не було. Про важливість нового апарату кажуть і у Саратській лікарні. Медики нарікають, що допомога центру зрідка доходить до району, а випросити обладнання майже неможливо. 

Допомога лікарням Одещини – це лише єдиний епізод роботи благодійників. Обладнання від Фонду Порошенка отримують по всій країні: у Вінницькій, Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській та Черкаській областях. 

Лікарні, що потребують допомоги, можуть залишити запит на сайті фонду, його розглянуть, знайдуть гроші і привезуть апарат. Гроші на допомогу збирають волонтери, а також з власних коштів виділяє Петро Порошенко. Загалом на благодійну допомогу під час пандемії у Порошенка витратили 120 мільйонів гривень.

C:UsersUserDesktopc8d30a70-e293-4009-ac5e-79de67486a70-1024x683.jpeg

Всього Фонд вже відправив в українські лікарні понад 100 кисневих концентраторів. Зараз кисневе обладнання просять найчастіше, але ним допомога не обмежується. За рік пандемії Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен передали до лікарень понад 157 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ. Допомога була доставлена у понад 200 медичних закладів..

Протягом року підтримку Порошенка отримували люди з групи ризику, яким дуже важливо залишатись вдома: пенсіонери, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю. Коштом Фонду закупили і зібрали 50 тисяч продуктових наборів. У пакунки увійшли цукор, борошно, крупи, олія, печиво та інші продукти тривалого зберігання. 

Навіть якщо влада не здатна впоратись із пандемією, українцям завжди є куди звернутись по допомогу і отримати її. Справжні лідери не залишаються осторонь проблем і є опорою для суспільства у складні часи. 

Оставить комментарий