Порошенко нагадав ОПЗЖ: «Путін - Х..ло!» Избранное

19.02.2021 14:10
shadow

П’ятий Президент України Петро Порошенко жорстко висловився в Раді про ОПЗЖ. Він наголосив, що попри роки агресії проти України проросійська сила і досі «не може розібратися» хто ж винен.

«Хотів би скористатися правом репліки і розповісти нешанованій мною п’ятій колоні РФ під назвою ОПЗЖ, як був захоплений Крим. Незважаючи на те, що у мене інавгурація була в червні, коли вже декілька місяців тривала російська анексія і російська окупація, до сих пір ОПЗЖ не можуть розібратися, хто винен в анексії й агресії», – зауважив Порошенко. 

Політик нагадав хто саме анексував Крим і розпочав війну проти України.

«Ми від імені всього залу інформуємо вас, що прізвище цієї людини – Путін! Той, хто подав у свою Раду Федерації закон про право використання російських військ закордоном. Той, хто ввів війська, той, хто вбивав кримських татар і українських патріотів, той, хто захоплював і кидав їх у тюрми. Ахтем Чийгоз може яскраво вам про це розповісти. Якби ви розплющили очі і перестали виконувати завдання країни-агресора, насаджуючи тут тези російської пропаганди, які до сих пір мали можливість розповсюджувати через свої канали, які, на щастя, закриті», – заявив він. 

Порошенко нагадав як канали Медведчука раніше підтримували Зеленського. І додав, що, після їхнього блокування ОПЗЖ втратили можливість поширювати в Україні тези російської пропаганди.

Лідер «Європейської солідарності» закінчив свій виступ відомим гаслом українських вболівальників про господаря Кремля: «Путін – ви самі зрозуміли хто! Слава Україні!».

Нагадаємо, згідно з опитуванням КМІС, лише за місяць рівень електоральної підтримки Петра Порошенка зріс на 3%. Якби вибори Президента України відбулись у лютому, за нього проголосували б 18,3% виборців. Загалом порівняно із виборами 2019 року, рейтинг Порошенка зріс вдвічі, тоді як Зеленський втратив половину підтримки. Так само суттєве зростання демонструє і партія п’ятого Президента «Європейська Солідарність», яка вийшла на перше місце в рейтингу політичних сил. Якби вибори до Верховної Ради  відбувалися на початку лютого, за неї проголосували б 18,1% серед тих, визначився з вибором. Порівняно з опитуванням січня, «ЄС» збільшила підтримку на 2,8%, тоді як «ОПЗЖ» втратила 3,9% рейтингу.

Оставить комментарий