Экспертно

У Німеччині любителя «руського мира» запроторили за ґрати на три роки

Читать на русском

У Німеччині любителя «руського мира» запроторили за ґрати на три роки

У Німеччині любителя « руського мира» запроторили за ґрати на три роки

Німець виправдовував російську агресію та називав Україну «країною-терористом».

У понеділок земельний суд Гамбурга засудив 32-річного Марселя Й. до трьох років ув’язнення, зокрема за схвалення агресивної війни Росії проти України та зберігання зброї, пише " Європейська правда " з посиланням на видання Die Welt.

За словами представника суду, трирічний вирок був обумовлений головним чином тим, що обвинуваченого вже засудили до ув’язнення у квітні окружним судом Берліна за напад на журналіста. З юридичних причин необхідно було сформувати так званий "загальний вирок".

За напад берлінський суд засудив чоловіка до двох років та чотирьох місяців позбавлення волі. Згідно з обвинувальним висновком у гамбурзькому суді, 32-річний чоловік виправдовував російську агресивну війну проти України в соціальних мережах, а також називав Україну "терористичною державою".

Він вів канал у мережі Telegram, назва та логотип якого були пов’язані з ультранаціоналістичною російською партією "Інша Росія". Його також засудили за порушення Закону про зброю, оскільки мав заборонений ніж.

Засуджений агітував на користь президента Росії Володимира Путіна та його ідеологічних прихильників, таких як ультранаціоналіст Олександр Дугін . За звинуваченням, засуджений є послідовником "проросійських націонал-більшовицьких ідей".

Крім того, він використав російський символ військової пропаганди "Z", за демонстрацію якого у Німеччині карають.

Раніше у квітні адміністративний суд німецького міста Кобленц відхилив позов подружжя про зміну прізвища, яке звучить як російське.

У березні суд німецького міста Вісбаден ухвалив рішення оштрафувати на 1500 євро чоловіка, який ходив на роботу у футболці із символом російської агресії.